SYSTEM ADAPTACYJNY

Rolety systemów adaptacyjnych przeznaczone są do stosowania w istniejących budynkach Dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym budynku.

Skrzynki w systemach SK, SKP, SKO-P, jak i profile roletowe wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej z powłoką lakierniczą w systemie PU/PA.

charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Pianka dodatkowo zapewnia dobrą izolacyjność termiczną i dźwiękową.

Opcjonalnie roleta może być wyposażona w siatkę przeciw insektową zintegrowaną z roletą

W standardzie roleta w podnoszeniu ręcznym na linkę lub pasek.

Każda roleta może być wyposażona w silnik elektryczny sterowany przewodowo lub bezprzewodowo.

SYSTEM PODTYNKOWY

System podtynkowe SP-E przeznaczone do stosowania w nowo wnoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża.

Rolety w systemie podtynkowym wpasowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Szeroka gama kolorów poszczególnych elementów rolety pozwala dopasowanie jej do elewacji i okien.

Profile roletowe wypełnione pianką poliuretanową wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej z podwójną powłoką zabezpieczającą przed ścieraniem i działaniem czynników atmosferycznych . Dzięki piance poliuretanowej wypełniającej, profile odznaczają się dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową. Istnieje możliwość zastosowania zintegrowanej z roletą siatki przeciw insektowej.

Roleta w standardzie w podnoszeniu ręcznym na linkę.

Każda roleta może być wyposażona w silnik elektryczny sterowany przewodowo lub bezprzewodowo.

SYSTEM OPOTERM

Innowacyjny system rolet nadstawnych SKT Opoterm mający zastosowanie w nowo wznoszonych obiektach, jak i podczas modernizacji już istniejących.

Konstrukcja systemu umożliwia całkowitą zabudowę skrzynki roletowej, bądz z jednej strony lub montaż bez zabudowy.

Skrzynka rolety wbudowana pod nadproże stanowi wraz z elewacją budynku integralną część.

Dodatkowo skrzynka posiada wewnątrz ocieplenie ze styropianu co w znaczny sposób zwiększa izolacyjność cieplną.

Profile roletowe wypełnione pianką poliuretanową wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, pokrytej powłoką lakierniczą zabezpieczającą przed ścieraniem i działaniem warunków atmosferycznych. Istnieje możliwość zastosowania zintegrowanej z roletą siatki przeciw insektowej. Roleta w standardzie w podnoszeniu ręcznym na taśmę 14 mm.

Każda roleta może być wyposażona w silnik elektryczny sterowany przewodowo lub bezprzewodowo.

ROLETY ANTYWŁAMANIOWE