WIND-BED ul. Poziomkowa, 39-400 Tarnobrzeg | Tel. 663 093 881, e-mail: biuro@wind-bed.pl
Kontakt

Budowa czy remont domu to inwestycja na długie lata. Dlatego wymaga przemyślanych decyzji oraz rozważnego wyboru materiałów i technologii. Jedynym z najważniejszych elementów wymarzonego domu są okna. Łączą świat zewnętrzny z wewnętrznym i mają duży wpływy na panującą w nim atmosferę. Dlatego wybierając okna warto zaufać sprawdzonej marce.

Kontakt:

WIND-BED
ul. Poziomkowa
39-400 Tarnobrzeg

Tel.: 663 093 881
E-mail: biuro@wind-bed.pl

Tarnobrzeg, Sandomierz, Nowa Dęba, Kolbuszowa, Stalowa Wola, Nisko

Decydując się na zakup i montaż lub wymianę okien, powinniśmy wiedzieć, jakie funkcje powinny one spełniać. Okna to artykuł przemysłowy powszechnego użytku. Ta powszechność sprawia, że dla większości z nas, jest to po prostu tylko okno, i dlatego często nie zastanawiamy się nad funkcjami jakie spełniają one w obiektach budowlanych.

Nasza firma zajmuje się produkcją okien i drzwi PCV w systemie Brügmann. Oprócz produkcji stolarki okiennej, firma świadczy również usługi w zakresie montażu stolarki okiennej. Jakość produkowanej stolarki jak i poziom świadczonych usług odpowiada wysokim standardom europejskim. Mamy dla ciebie specjalną ofertę! Zadzwoń i umów się na darmowy pomiar oraz wycenę. Zapraszamy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt. Przedstawiciel naszej firmy chętnie odwiedzi Państwa w domu lub innym dogodnym miejscu. Przedstawi produkty, doradzi i dobierze najlepsze rozwiązania techniczne, dokona darmowego pomiaru i wstępnej kalkulacji a także odpowie na wszelkie Państwa pytania.

Nawiąż kontakt: zadzwoń pod numer 663 093 881 lub napisz maila biuro@wind-bed.pl  – doradzimy i dobierzemy najlepsze rozwiązania!

Do produkcji naszych okien wykorzystujemy wysokiej jakości, markowe materiały i tworzywa. Sprawdź sam:


 Kontakt - WIND-BED w FIRMY.netKontakt - WIND-BED na Oferteo.pl