WIND-BED ul. Poziomkowa, 39-400 Tarnobrzeg | Tel. 663 093 881, e-mail: biuro@wind-bed.pl
Systemy PCV

System Brügmann AD – to nowoczesny, niemiecki system profili PCW produkowany zarówno w Niemczech jak i w Polsce przez przedsiębiorstwa należące do niemieckiej grupy Salamander Industrie Producte. W Polsce, produkcja, nadzór technologiczny i gwarancyjny, prowadzone są przez firmę Brugmann Polska z siedzibą we Włocławku.

Zaprojektowany i produkowany w oparciu o ponad 40-letnią tradycję grupy SIP w produkcji systemów okienno-drzwiowych w Europie, należy do najnowszej generacji systemów profili PCW. Niezwodny i trwały, od wielu lat z powodzeniem wykorzystywany do produkcji okien z PCW zarówno w Polsce, Niemczech, jak i w całej Europie.

brugmann-logo
KOLOR BIAŁY

brugmann-ad-bialy Brugmann AD Biały

brugmann-ad-arte-bialy Brugmann AD ARTE Biały

KOLOR JEDNOSTRONNY
brugmann-ad-jednostronny Brugmann AD Jednostronny

brugmann-ad-arte-jednostronny Brugmann AD ARTE Jednostronny

KOLOR DWUSTRONNY
brugmann-ad-dwustronny Brugmann AD Dwustronny

brugmann-ad-arte-dwustronny Brugmann AD ARTE Dwustronny

LISTWY PRZYSZYBOWE
listwy_biale listwy_kolor
PALETA KOLORÓW:

 

Decydując się na zakup i montaż lub wymianę okien, powinniśmy wiedzieć, jakie funkcje powinny one spełniać. Okna to artykuł przemysłowy powszechnego użytku. Ta powszechność sprawia, że dla większości z nas, jest to po prostu tylko okno, i dlatego często nie zastanawiamy się nad funkcjami jakie spełniają one w obiektach budowlanych.

Nasza firma zajmuje się produkcją okien i drzwi PCV w systemie Brügmann AD. Oprócz produkcji stolarki okiennej, firma świadczy również usługi w zakresie montażu stolarki okiennej. Jakość produkowanej stolarki jak i poziom świadczonych usług odpowiada wysokim standardom europejskim. Mamy dla ciebie specjalną ofertę! Zadzwoń i umów się na darmowy pomiar oraz wycenę. Zapraszamy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt. Przedstawiciel naszej firmy chętnie odwiedzi Państwa w domu lub innym dogodnym miejscu. Przedstawi produkty, doradzi i dobierze najlepsze rozwiązania techniczne, dokona darmowego pomiaru i wstępnej kalkulacji a także odpowie na wszelkie Państwa pytania.

Do produkcji naszych okien wykorzystujemy wysokiej jakości, markowe materiały i tworzywa:


Brügmann AD