bluEvolution 82 MD

blu_evolution_82_md_001

  • Grubość zabudowy 82 mm;
  • 6-komorowy profil;
  • Możliwość osadzenia pakietu szybowego o grubości do 52 mm;
  • Potrójny system uszczelek;
  • Łatwe w konserwacji profile PVC zapewniające długotrwałe użytkowanie;
  • Szeroki wybór elementów łączących i uzupełniających;

 

Najnowsza generacja ciepłych okien bluEvolution: 82. to optymalne połączenie innowacyjnej technologii oraz najlepszych parametrów ochrony cieplnej właściwych dla budownictwa pasywnego.

bluevolution82md

Specjalny system 6-cio komorowych profili PCW o szerokości 82 mm w połączeniu z podwójnym lub potrójnym zestawem elastycznych uszczelek oraz stosowanym standardowo 2-komorowym pakietem „ciepłych” szyb, pozwalają na konstruowanie okien, charakteryzujących się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej wśród wyrobów dostępnych na rynku stolarki otworowej.

Dlatego okna w systemie bluEvolution: 82 zapewniają najwyższy z możliwych poziom efektywności energetycznej a tym samym największe oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w stosunku do kosztu ich zakupu.


 

Brügmann 73 AD

System Brügmann AD – to nowoczesny, niemiecki system profili PCW produkowany zarówno w Niemczech jak i w Polsce przez przedsiębiorstwa należące do niemieckiej grupy Salamander Industrie Producte. W Polsce, produkcja, nadzór technologiczny i gwarancyjny, prowadzone są przez firmę Brugmann Polska z siedzibą we Włocławku.

Zaprojektowany i produkowany w oparciu o ponad 40-letnią tradycję grupy SIP w produkcji systemów okienno-drzwiowych w Europie, należy do najnowszej generacji systemów profili PCW. Niezwodny i trwały, od wielu lat z powodzeniem wykorzystywany do produkcji okien z PCW zarówno w Polsce, Niemczech, jak i w całej Europie.

brugmann-logo
KOLOR BIAŁY

brugmann-ad-bialy Brugmann AD Biały

brugmann-ad-arte-bialy Brugmann AD ARTE Biały

KOLOR JEDNOSTRONNY
brugmann-ad-jednostronny Brugmann AD Jednostronny

brugmann-ad-arte-jednostronny Brugmann AD ARTE Jednostronny

KOLOR DWUSTRONNY
brugmann-ad-dwustronny Brugmann AD Dwustronny

brugmann-ad-arte-dwustronny Brugmann AD ARTE Dwustronny

LISTWY PRZYSZYBOWE
listwy_biale listwy_kolor
PALETA KOLORÓW:

 

Decydując się na zakup i montaż lub wymianę okien, powinniśmy wiedzieć, jakie funkcje powinny one spełniać. Okna to artykuł przemysłowy powszechnego użytku. Ta powszechność sprawia, że dla większości z nas, jest to po prostu tylko okno, i dlatego często nie zastanawiamy się nad funkcjami jakie spełniają one w obiektach budowlanych. Nasza firma zajmuje się produkcją okien i drzwi PCV w systemie Brügmann AD. Oprócz produkcji stolarki okiennej, firma świadczy również usługi w zakresie montażu stolarki okiennej. Jakość produkowanej stolarki jak i poziom świadczonych usług odpowiada wysokim standardom europejskim. Mamy dla ciebie specjalną ofertę! Zadzwoń i umów się na darmowy pomiar oraz wycenę. Zapraszamy. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt. Przedstawiciel naszej firmy chętnie odwiedzi Państwa w domu lub innym dogodnym miejscu. Przedstawi produkty, doradzi i dobierze najlepsze rozwiązania techniczne, dokona darmowego pomiaru i wstępnej kalkulacji a także odpowie na wszelkie Państwa pytania.

Do produkcji naszych okien wykorzystujemy wysokiej jakości, markowe materiały i tworzywa:


Brügmann AD